Awakening

İlk insan yaratıldığında yeryüzü zaten daha önce yaratılmıştı. Üzerinde bilmediğimiz belkide milyarlarca tür varlık ikame ediyordu. Yaratılan ilk insan cennette yaşarken yaptığı hata üzerine yeryüzüne yollandı. Onun gelişine kadar yeryüzündeki varlıkların çok büyük bir kısmı zaten yaşamlarını yitirmişlerdi. Belki de bu kusursuz işleyen bir planın parçasıydı. Eşi ile yeryüzü üzerinde buluştuktan sonra onların çağı başladı. Çıplak el ile yaşayan ve keza toprak üstünde buldukları ile yetinen insan oğlu çok geçmeden yine toprak üstünde buldukları ile diğer canlıları avlamaya başladı. Bizim için çok uzun olan ama kozmik evrende bir o kadar çok kısa olduğunu bildiğimiz bir zaman zarfında insanoğlu artık yeryüzünde eline geçirdiği her türlü maddeyi işleyebilir hale geldi. İnsanoğlunun sayısı arttıkça popülasyon arasında anlaşmazlıklar meydana geldi. Birbirlerini görmeye bile tahammül edemeyen topluluklar yeryüzünde birbirlerinden çok uzaklara gittiler. Yaşadıkları yerlerin artık iklimleri, bitki örtüsü, toprak ve hayvan türü birbirine hiç benzemiyordu. Bu farklılık biyolojik bedenlerinde zamanla değişime neden oldu. İşte böylece insan ırkları meydana geldi ve insan toplulukları birbirlerinden daha fazla uzaklaşmış oldu.

Daha önce tek olan insan, sonrasında devasa nüfuslara ulaştı. Lakin evrenin bir kanunu sanki kusursuz kurulmuş olan bu planda sıranın kendisine gelmesini bekliyor. Çok hızlı bir şekilde artan insan nüfusunun en tepe noktasına ulaştıktan sonra tekrar azalması için bekleyen bu evren kuralı sizce ne zaman gerçekleşecek ?

Awakening köşemizde tek bir hikayeyi ve bu hikayenin en son bölümünde ise bu hikayenin üzerine kurulmuş o muhteşem komployu inceleyeceğiz. Uyanışın devamı için takipte kalın…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: